Kadeti pobijedili Slogu i plasirali se u polufinale kupa regije Sjever

Nogometaši Varteksa svladali su u utorak, 31. listopada čakovečku Slogu rezultatom 4:1 i plasirali se u polufinale kupa regije Sjever.

Utakmica se igrala na športskom centru Hrašćica, po kišovitom vremenu i pljusku, a Varteks je od početka bio bolja ekipa. Poveli su golom Roka Hrastića, u 19. minuti, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu, ekipa Varteksa je još više podigla temo igre, a Luka Balažić postiže gol za 2:0, u 62. minuti. Gosti smanjuju preko Filipa Debeleca, u 77. minuti, ali Ivano Huzjak i Jan Brezovec postižu golove za uvjerljivu pobjedu Varteksa.

U polufinalu Kupa regije Sjever, kadeti koje uspješno vodi Romano Nježić, bi trebali igrati protiv Slaven Belupa, koji je favorit na gostovanju u Virovitici. U slučaju ulaska u finale, izborili bi nastup i na završnici kupa Hrvatske.