Remi pionira Varteksa u srazu sa Slavenom

U prijateljskoj utakmici između pionira Varteksa i Slavena Belupo odigranoj protekle subote, rezultat je bio neodlučen 1:1. Strijelac za Varteks bio je Matija Kuhar.

0518 pioniri slaven 440

U srazu sa momčadi koja je u samom vrhu hrvatskog nogometa, pioniri Varteksa odigrali su vrlo dobru utakmicu, a konačni rezultat svakako je veliki podstrek za mladu Varteksovu ekipu. Gosti iz Koprivnice poveli su u 30. minuti nakon greške veznog reda Varteksa. No na izjednačenje se trebalo čekati samo 4 minute, kada Matija Kuhar zabija za 1:1. S tim rezultatom završilo je prvo poluvrijeme.

0518 pioniri slaven 440 2

U nastavku smo gledali pravu prvoligašku utakmicu sa dosta prilika s obje strane, ali rezultat se do kraja nije mijenjao. Sve u svemu, neodlučen rezutltat je realan i svakako veliki motiv za dalje.