Naslovnica
Novosti
Seniori
Škola nogometa
Seniorski sastav
Tablica i raspored
Ekipa
Škola nogometa
HNLŽM - Centar
Pionirke
Tablica i raspored
Ekipa
Kadetkinje
Tablica i raspored
Ekipa
ŽNS - Liga početnika
Početnici (U-9)
Tablica i raspored
Ekipa
Prva NL Sjever
Juniori (U-19)
Tablica i raspored
Ekipa
Kadeti (U-17)
Tablica i raspored
Ekipa
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Druga NL Sjever - Zapad
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Ostalo
Prednatjecatelji (U-8)
Otvorena škola
Klub
Klub
Klupske obavijesti
Čelništvo kluba
Službeni dokumenti
Marketing
Ostalo
Facebook
Youtube
Instagram
Linkedin
Webshop
UČLANI SE
Kalendar
Poredak
Svi
2023/24
NK Mladost (Z)
Pregled
Utakmice
Igrači
Grad:
Zabok
09.09.2023.
NK Bistra
1 - 0
NK Mladost (Z)
23.09.2023.
NK Mladost (Z)
0 - 3
NK Sutla Laduč
07.10.2023.
NK Mladost (Z)
5 - 1
ŽNK Siget
14.10.2023.
ŽNK Koprivnica
1 - 1
NK Mladost (Z)
21.10.2023.
NK Mladost (Z)
0 - 1
NK Varteks (pio)
04.11.2023.
NK Mladost (Z)
1 - 1
ŽNK Pregrada
11.11.2023.
ŽNK 4 rijeke
1 - 1
NK Mladost (Z)
23.03.2024.
NK Mladost (Z)
3 - 1
NK Bistra
06.04.2024.
NK Sutla Laduč
2 - 0
NK Mladost (Z)
20.04.2024.
ŽNK Siget
0 - 1
NK Mladost (Z)
27.04.2024.
NK Mladost (Z)
2 - 0
ŽNK Koprivnica
11.05.2024.
NK Varteks (pio)
5 - 0
NK Mladost (Z)
25.05.2024.
ŽNK Pregrada
0 - 3
NK Mladost (Z)
01.06.2024.
NK Mladost (Z)
v
ŽNK 4 rijeke
Prikaži
5
10
20
25
50
100
Svi
HNLŽM - Pionirke Centar 2023/24
Posljednja utakmica:
01.06.2024.
ŽNK Siget
0
NK Varteks (pio)
9
KONTAKTIRAJTE NAS
NK Varteks Varaždin
Zagrebačka 94 42000 Varaždin
Mob: +385 98 170 9918
[email protected]
FACEBOOK
Facebook
Naslovnica
Novosti
Seniori
Škola nogometa
Seniorski sastav
Tablica i raspored
Ekipa
Škola nogometa
HNLŽM - Centar
Pionirke
Tablica i raspored
Ekipa
Kadetkinje
Tablica i raspored
Ekipa
ŽNS - Liga početnika
Početnici (U-9)
Tablica i raspored
Ekipa
Prva NL Sjever
Juniori (U-19)
Tablica i raspored
Ekipa
Kadeti (U-17)
Tablica i raspored
Ekipa
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Druga NL Sjever - Zapad
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Ostalo
Prednatjecatelji (U-8)
Otvorena škola
Klub
Klub
Klupske obavijesti
Čelništvo kluba
Službeni dokumenti
Marketing
Ostalo
Facebook
Youtube
Instagram
Linkedin
Webshop