Naslovnica
Novosti
Seniori
Škola nogometa
Seniorski sastav
Tablica i raspored
Ekipa
Škola nogometa
HNLŽM - Centar
Pionirke
Tablica i raspored
Ekipa
Kadetkinje
Tablica i raspored
Ekipa
ŽNS - Liga početnika
Početnici (U-9)
Tablica i raspored
Ekipa
Prva NL Sjever
Juniori (U-19)
Tablica i raspored
Ekipa
Kadeti (U-17)
Tablica i raspored
Ekipa
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Druga NL Sjever - Zapad
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Ostalo
Prednatjecatelji (U-8)
Otvorena škola
Klub
Klub
Klupske obavijesti
Čelništvo kluba
Službeni dokumenti
Marketing
Ostalo
Facebook
Youtube
Instagram
Linkedin
Webshop
UČLANI SE
Kalendar
Poredak
Svi
2023/24
NK Varteks II (U-13)
Pregled
Utakmice
Igrači
Grad:
Varaždin
02.09.2023.
NK Sloboda (VŽ)
2 - 3
NK Varteks II (U-13)
09.09.2023.
NK Varteks II (U-13)
14 - 0
NK Podravina
16.09.2023.
NK Sloga (Čk)
0 - 3
NK Varteks II (U-13)
23.09.2023.
NK Varteks II (U-13)
3 - 0
NK Dinamo (D)
30.09.2023.
ŠNK Novi Marof
0 - 5
NK Varteks II (U-13)
07.10.2023.
NK Varteks II (U-13)
9 - 0
NK Međimurec
14.10.2023.
NK Graničar (K)
4 - 2
NK Varteks II (U-13)
21.10.2023.
NK Varteks II (U-13)
6 - 0
NK Međimurje II
28.10.2023.
NK Polet (SMnM)
0 - 10
NK Varteks II (U-13)
04.11.2023.
NK Varteks II (U-13)
3 - 2
NK Varaždin II
11.11.2023.
NK Mladost Komet
0 - 3
NK Varteks II (U-13)
16.03.2024.
NK Varteks II (U-13)
0 - 2
NK Sloboda (VŽ)
23.03.2024.
NK Podravina
1 - 4
NK Varteks II (U-13)
30.03.2024.
NK Varteks II (U-13)
2 - 1
NK Sloga (Čk)
06.04.2024.
NK Dinamo (D)
1 - 8
NK Varteks II (U-13)
13.04.2024.
NK Varteks II (U-13)
5 - 1
ŠNK Novi Marof
20.04.2024.
NK Međimurec
0 - 9
NK Varteks II (U-13)
27.04.2024.
NK Varteks II (U-13)
0 - 0
NK Graničar (K)
05.05.2024.
NK Međimurje II
4 - 1
NK Varteks II (U-13)
11.05.2024.
NK Varteks II (U-13)
11 - 0
NK Polet (SMnM)
18.05.2024.
NK Varaždin II
2 - 1
NK Varteks II (U-13)
25.05.2024.
NK Varteks II (U-13)
8 - 0
NK Mladost Komet
Prikaži
5
10
20
25
50
100
Svi
Andrej Vlahek
Pozicija:
Filip Jalušić
Pozicija:
Filip Samac
Pozicija:
Jan Krajan
Pozicija:
Jan Lazar
Pozicija:
Jan Putarek
Pozicija:
Jura Kljaić
Pozicija:
Juraj Mišak
Pozicija:
Lovro Kelemen
Pozicija:
Lovro Šenjug
Pozicija:
Mario Šprem
Pozicija:
Mateo Baksa
Pozicija:
Patrik Melnjak
Pozicija:
Rafael Furdi
Pozicija:
Roko Kišasondi
Pozicija:
Tin Šoić
Pozicija:
HNLŽM - Kadetkinje Centar 2023/24
Posljednja utakmica:
08.06.2024.
NK Varteks (kad)
0
ŽNK Koprivnica
0
HNLŽM - Pionirke Centar 2023/24
Posljednja utakmica:
08.06.2024.
NK Varteks (pio)
4
ŽNK Koprivnica
0
ŽNS - Liga početnika (U-9) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Varteks (U-9)
0
NK Ivančica
2
Prva NL Sjever - Juniori (U-19) 2023/24
Posljednja utakmica:
02.06.2024. 11:15
NK Varteks (U-19)
2
NK Koprivnica
1
Prva NL Sjever - Kadeti (U-17) 2023/24
Posljednja utakmica:
02.06.2024. 09:30
NK Varteks (U-17)
1
NK Slaven Belupo
3
Prva NL Sjever - Pioniri (U-15) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Bjelovar
0
NK Varteks (U-15)
2
Prva NL Sjever - Mlađi pioniri (U-13) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Bjelovar
7
NK Varteks (U-13)
1
Prva NL Sjever - Početnici (U-11) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Bjelovar
1
NK Varteks (U-11)
3
Druga NL Sjever/Zapad - Pioniri (U-15) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Varteks II (U-15)
9
NK Mladost Komet
0
Druga NL Sjever/Zapad - Mlađi pioniri (U-13) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Varteks II (U-13)
8
NK Mladost Komet
0
Druga NL Sjever/Zapad - Početnici (U-11) 2023/24
Posljednja utakmica:
25.05.2024.
NK Varteks II (U-11)
0
NK Mladost Komet
3
KONTAKTIRAJTE NAS
NK Varteks Varaždin
Zagrebačka 94 42000 Varaždin
Mob: +385 98 170 9918
[email protected]
FACEBOOK
Facebook
Naslovnica
Novosti
Seniori
Škola nogometa
Seniorski sastav
Tablica i raspored
Ekipa
Škola nogometa
HNLŽM - Centar
Pionirke
Tablica i raspored
Ekipa
Kadetkinje
Tablica i raspored
Ekipa
ŽNS - Liga početnika
Početnici (U-9)
Tablica i raspored
Ekipa
Prva NL Sjever
Juniori (U-19)
Tablica i raspored
Ekipa
Kadeti (U-17)
Tablica i raspored
Ekipa
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Druga NL Sjever - Zapad
Pioniri (U-15)
Tablica i raspored
Ekipa
Mlađi pioniri (U-13)
Tablica i raspored
Ekipa
Početnici (U-11)
Tablica i raspored
Ekipa
Ostalo
Prednatjecatelji (U-8)
Otvorena škola
Klub
Klub
Klupske obavijesti
Čelništvo kluba
Službeni dokumenti
Marketing
Ostalo
Facebook
Youtube
Instagram
Linkedin
Webshop