'Vodena golijada' u Turčinu, i treća pobjeda Varteksa u pripremama

U 'vodenoj golijadi', na igralištu Dubravke, Varteks je rezultatom 5:2 svladao Špansko.

Treća utakmica i treća pobjeda. Utakmica se igrala na igralištu Dubravke u Turčinu, uz obilnu kišu, pa je bilo mnogo atraktivnih proklizavanja, ali na kraju i čak sedam golova.

Varteks je igrao protiv Španskog, člana 4. NL zagrebačke regije, a od početka su se Bumbari nametnuli kao kvalitetnija ekipa, i već u 14. minuti vodili 2:0 golovima napadača, Kanceljaka i Glavice.

NK Varteks Spansko6

S tim rezultatom se i otišlo na odmor, a odmah na početku nastavka je Dolovski pogodio i za 3:0 te potom još jednom Glavica, za 4:0 u 58. minuti. Do kraja utakmice strijelac za Varteks je i Pukšec, koji je ušao s klupe, a i gosti su s dva gola ublažili poraz.

NK Varteks Spansko9

Bila je to još jedna vrlo dobra predstava igrača koje s klupe vode trener Zoran Vukelić i zamjenik Marko Trojak.

NK Varteks Spansko2

Sljedeći test bit će im protiv zagrebačkog HAŠK-a, člana 3. NL Centar, u srijedu u 17 na Slobodi, što će biti i svojevrsna 'generalka' pred prvenstvo pa i idealna prigoda za sve ljubitelje nogometa da pogledaju Bumbare. Naime, već u nedjelju, 13.08. Varteks igra utakmicu kupa, gdje će gostovati Slobode Tužno.

Prvenstvo počinje u petak, 18.08. kada će na Slobodi ugostiti bivšeg prvoligaša Međimurje, u jednom od derbija, odmah na početku sezone u 3. NL Sjever.

Sastav Varteksa u ovoj utakmici – Mrmić, Vlah, Anđelković, Lukačić, Stojko, Kos, Dolovski, Kukec, Jakupak, Kanceljak, Glavica (još su igrali: Pukšec, Vaupotić, Paljak, Mikulić, Ivančić, Rumbak).