Modrić i Šoštarić donijeli novi bod Varteksu na gostovanju u Koprivnici

21
Travanj
2018

Nogometaši Varteksa vraćaju se s gostovanja u Koprivnici protiv istoimenog domaćina neporaženi, iako su gubili u dva navrata. Utakmica je završila pri rezultatu 2:2, a pogotke za Varteks zabijali su Modrić i Šoštarić, dok je jedini strijelac za domaću ekipu bio Jambrušić.

Rano su poveli domaćini, igrala se 4. minuta kad je loptu u gol Posavca pospremio Kruno Jambrušić. Unatoč rano primljenom pogotku, igrači Želimira Orehovca nisu se željeli pomiriti s porazom i prije kraja utakmice, a njihov trud isplatio se u 43. minuti, kada je Luka Modrić svladao domaćeg vratara i izjednačio na 1:1. S tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme, a u nastavku smo svjedočili još dvama zgodicima.

Na 2:1 povisio je u 65. minuti još jednom Jambrušić, danas najraspoloženiji igrač Koprivnice, a mreže su nakon toga mirovale do sudačke nadoknade. Mnogi su već vidjeli nova tri boda na kontu Koprivnice, ali u 93. minuti “ukazao” se Šoštarić te još jednom pomrsio planove suparnicima i zabio za izjednačenje, a svojim Bumbarima donio još jedan važan bod.

Bila je to treća prvenstvena utakmica zaredom u kojoj je Varteks upisao bodove, a novu priliku za osvajanje bodova Bumbari će imati već ove srijede, 25. travnja, kada kod kuće dočekuju momčad Bjelovara.

Utakmica se igra s početkom u 17 sati na SRC Sloboda, a iz kluba pozivaju sve navijače i simpatizere da se još jednom pridruže navijanju s tribina kako bi nosili svoj Varteks do novih bodova u ligi i željenog opstanka u 3. HNL.