Nova pobjeda juniora

10
Studeni
2013

Po teškom terenu i jakoj kiši, koja je padala tijekom cijele utakmice, juniori Varteksa svladali su na gostovanju NK Sračinec sa 3:1. Dvostruki strijelac za Varteks bio je Neven Puclin, a jednom je zabio Dominik Kučiš.

1109-sracinec-juniori-440

Varteks  bolje otvara utakmicu  te u prvih pet minuta Robert Papec opasno prijeti, ali bez promjene rezultata. U 20. minuti Varteks dolazi do vodstva golom Nevena Puclina nakon što je odigrao dupli pas s Amirom Mušovićom i u punom trku utrčao kroz domaću obranu  tako da je vrataru Sračinca ostalo samo da isprati loptu pogledom. Nekoliko trenutaka kasnije puca Mušović, a domaći vratar izbija loptu u korner. Prvu priliku Sračinca bilježimo u 30. minuti no Andrija Pozder uz male poteškoće otklanja opasnost pred svojim golom. Nakon brze kontre u 36. minuti domaćin dolazi do poravnanja reultata. Strijelac je Robert Hudoletnjak.

1109-sracinec-juniori-4401

Već u prvoj minuti nastavka domaćini su zaprijetili, ali Pozder spriječava vodstvo Sračinca. Uslijedilo je razdoblje rastrgane igre sve do 65. minute kada Varteks odličnim udarcem Puclina dolazi do vodstva od 2:1. U 75. minuti Nikola Božinić je dalekometnim udarcem uzdrmao prečku. Nakon jednog u nizu ubačaja pred domaći gol Dominič Kučiš se najbolje snalazi i zabija za povećanje vodstva na 3:1. Tek što je ušao u igru, Fran Mišak šalje udarac po zemlji no lopta zastaje u blatu na samoj gol liniji. U zadnjim trenucima utakmice domaćini prijete iz slobodnog udarca, ali bez promjene rezultata.

U slijedećem kolu Varteks će u Jalkovcu ugostiti Polet iz Cestice. Susret je na rasporedu u subotu 16.11. u 14:30 sati.