Juniori s lakoćom do nove pobjede

29
Rujan
2013

U utakmici 7. kola 1. ŽNL, juniori Varteksa pobjedili su Dubravku iz Turčina sa visokih 9:0. Trostruki strijelac bio je Neven Puclin, dok su po jednom zabili Matija Kuhar, Karlo Perčinlić, Jasmin Alili, Antonio Peroli, Matija Cvetko i Filip Martić.

0928-dubravka-juniori-440

Da će utakmica ići samo u jednom smjeru bilo je jasno od samoga početka. Već u 10. minuti na odbijenu loptu natrčao je Matija Kuhar i udarcem s 20 metara dovodi Varteks u vodstvo od 1:0. U 27. minuti  Karlo Perčinlić probija po desnoj strani, upošljava Nevena Puclina koji pogađa za povećanje vodstva od 2:0. Osam minuta kasnije Kuhar je srušen u kaznenom prostoru, a sudac opravdano pokazuje na bijelu točku. Precizan je bio Perčinlić  za 3:0.

0928-dubravka-juniori-4401

I u nastavku susreta Varteks ima potpunu dominaciju na terenu. U 55. minuti Filip Martić je pucao, a domaći vratar odbija loptu te na nju natrčava Jasmin Alili i posprema ju u mrežu za 4:0. Odmah u slijedećem napadu, Alili upošljava Antonia Perolija koji je siguran za 5:0. Jedina poluprilika domaćina stvorena je u 63. minuti no Fabijan Hrnčić s lakoćom brani. Puclin svoj drugi pogodak postiže u 76. minuti nakon asistencije Perolija. U 80. minuti Puclin proigrava Matiju Cvetka, a ovaj zabija za 7:0. Tri minute kasnije Borna Zebec ubacuje u domaći šesnaesterac, Alili spušta za Puclina, a on neometan zakucava za 8:0. Dvije minute prije kraja, Martić solo prodorom postiže pogodak za konačnih 9:0.

U slijedećm kolu juniori Varteksa ugostiti će Jalžabet. Utakmica je na rasporedu slijedeće subote, 05.10. u 16:00.