Remi u Hrženici

22
Srpanj
2013

U sklopu 25. Memorijala Dražen Grgec Julika koji je održan na terenu NK Radničkog u Hrženici, NK Varteks i NK Mladost Palinovec odigrali su 2:2. Strijelci za Varteks bili su  Dino Pomper i Dario Struški.

0721-palinovec-440-1

Igrači Mladosti dolaze u vodstvo već u 8. minuti kada lopta upućena iz slobodnog udarca pogađa u glavu nekog u živom zidu, vara Marka Šprema i ulazi u mrežu. Varteks prijeti preko Romana Nježića i Nikole Drožđeka ali bez promjene rezultata. U 40. minuti napadač Mladosti šalje loptu ispod istrčalog Šprema u mrežu i povećava vodstvo na 2:0.

0721-palinovec-440-2

Nakon što je prvo poluvrijeme pripalo Mladosti, nastavak je donio potpuno drugačiju sliku. Varteks preuzima inicijativu te prijeti preko Davida i Dominika Matučeca, međutim pogodaka nije bilo. U 65. minuti Dino Pomper smanjuje vodstvo Mladosti na 2:1. Opasno su zaprijetili Tomislav Zajec i Dario Horvat ali oba puta lopta prolazi pored gola. Varteks je do poravnanja rezultata stigao deset minuta prije kraja utakmice. Strijelac je Dario Struški. U zadnjim trenucima utakmice Struški postiže i drugi pogodak ali je poništen zbog navodnog zaleđa.