Poraz juniora u Vidovcu

03
Rujan
2011

Ponovo su juniori Varteksa pretrpjeli naoko težak poraz, no dojma smo da se uz malo više koncentracije, želje i sreće moglo doći barem do boda. Domaćini su se od početka nametnuli igrom i posjedom lopte, ali bez konkretnijih prijetnji. Kako je vrijeme odmicalo pristisak domaćina je slabio, ali jedna loša rekacija obrane Varteksa dovela je juniore Budućnosti u vodstvo. Nedugo nakon vodstva imali su mladi bumbari i situaciju "jedan na jedan" za izjednačenje, ali realizacija je bila loša. Ubrzo domaćini povećavaju svoje vodstvo na 2:0. Do kraja poluvremena promašili su Varteksovci i prazan gol sa svega nekoliko metara, tako da je rezultat na poluvremenu mogao biti i drugačiji.

0903 juniori vidovec 440

U drugo poluvrijeme krenuli su naši juniori bolje od domaćina i malo je falilo da se vrate u utakmicu, ali im je sudac poništio gol nakon sumnjivog zaleđa. Ostavilo je to zaleđe dosta traga kod igrača Varteksa, pa domačini ubrzo zabijaju treći i četvrti gol i utakmica je bila riješena. Tračak nade još je donio Težak svojim pogotkom iz jedanaesterca, ali ni to nije bilo dugog vijeka. Nakon još jedne gužve u šesnaestercu Varteksa domaćini povećavaju vodstvo na 5:1.

0903 juniori vidovec2 440

Do kraja utakmice juniori Varteksa uspjeli su samo još malo ublažiti poraz golom Daria Kontaka. Sve u svemu, rezultat je zaista mogao biti puno povoljniji uz agresivniju igru i  malo više koncentracije pred golom. Nadamo se da će već u slijedećem kolu, kada na svom terenu dočekuju momčad Beretinca, dečki doći do prvih bodova.
Utakmica se igra slijedeće subote 10.09. u 17:00 sati na igralištu u Jalkovcu.