Čevo i Varteks odigrali prijateljsku humanitarnu utakmicu

12
Rujan
2012

U organizaciji NK Čevo danas je u Podevčevu odigrana prijateljska humanitarna utakmica između NK Čevo i NK Varteks za prikupljanje sredstava za pomoć teško oboljeloj Maji Martinec.

0912-humanitarna-440

Na poziv kluba iz Podevčeva za pomoć humanitarnoj akciji NK Varteks se rado odazvao i odigravanjem prijateljske utakmice pomogao u prikupljanju sredstava za 21-godišnju Maju Martinec. Mlada djevojka boluje od vrlo rijetke bolesti, akutne intermitentne porfirije, te su njoj i njezinoj obitelji potrebna velika novčana sredstva za nastavak liječenja. Nadamo se da će ova hvale vrijedna akcija Nogometnog kluba Čevo olakšati Maji nastavak liječenja, a svi članovi, igrači i uprava NK Varteks od srca joj žele pobjedu nad teškom bolesti.

Pozivamo sve ljude koji žele i mogu donirati novčana sredstva za nastavak liječenja, mogu to učiniti uplatom na broj računa 2360000-3200163695 otvorenog u Zagrebačkoj banci.

0912-humanitarna-2-440

Rezultat utakmice bio je u drugom planu. Na kraju je završilo 1:1. Oba zgoditka pala su u drugom poluvremenu u razmaku od dvije minute. Prvo je Varteks poveo golom Denisa Mladenovića nakon ubačaja Dominika Matučeca, a domaćin je ekspresno izjednačio. Do kraja utakmice bilo je prilika sa obje strane, ali rezultat se nije mijenjao.