Vjerujemo da će Varteksov nogometni centar u Hrašćici biti jedan od najljepših i najveselijih sportskih objekata u ovom dijelu Hrvatske.

Listopad
2019

Varteks bez bodova u derbiju protiv Poleta

Minimalan poraz

Na gostovanju u Svetom Martinu na Muri u derbiju kola bolji je bio NK Polet rezultatom 2:1.

19
Listopad
2019

Romano Nježić pred Polet: 'Mi smo Varteks i idemo po pobjedu'

Povratak nakon ozljede

- Zbog takvih se dvoboja trenira i igra nogomet. Bit će puno publike, s obje strane nalaze se odlični treneri, a mi se idemo nadmetati kroz igru te prezentirati boje naše kluba – rekao je Nježić.

16
Listopad
2019

Derbi protiv Poleta u Svetom Martinu na Muri

Deveto kolo

Utakmica je na rasporedu u subotu, 19. listopada u 15 sati.

15
Listopad
2019

Varteks preko Bjelovara do nove pobjede na domaćem terenu!

NK Varteks - NK Bjelovar 12.10.2019.
Na stadion 'Sloboda' stigao je Bjelovar, Varteks je pred sobom imao tvrdog protivnika, a utakmica je riješena u zadnjih dvadeset minuta pogocima Tihomira Šoštarića i Matije Kuhara.
12
Listopad
2019

Varteks na Slobodi dočekuje NK Bjelovar, traži pobjedu

Osmo kolo

NK Varteks, trener Želimir Orehovec

Momčad trenera Želimira Orehovca iza sebe u proteklih desetak dana ima i dvije vrlo teške utakmice, a prošlotjedna pobjeda u Virju protiv Podravca lansirala nas je na treće mjesto ljestvice.

09
Listopad
2019

Pobjeda Varteksa u Virju, s tri boda došli na treće mjesto

Tri boda kod Podravca

NK Varteks - NK Podravac Virje, 2019-10-05

Utakmica u Virju bila je izuzetno dinamična i pogotovo u prvom poluvremena puna preokreta.

05
Listopad
2019

Sedmo kolo Bumbarima donosi gostovanje u Virju kod Podravca

U nove pobjede

Želimir Orehovec, trener NK Varteksa, najava NK Varteks - NK Podravac Virje

Na redu je sedmo kolo prvenstva gdje Bumbari u subotu, 5. listopada gostuju u Virju (Koprivničko-križevačka županija) kod Podravca koji se trenutno nalazi na osmom mjestu tablice.

03
Listopad
2019

Minimalan poraz Bumbara protiv Varaždina u četvrtfinalu Kupa ŽNS

Gradski derbi

Na tribini varaždinskog stadiona skupilo se gotovo petstotinjak gledatelja koji su mogli uživati pravom nogometnom danu.

02
Listopad
2019

Varteks sutra dočekuje prvoligaški Varaždin u Kupu ŽNS

Četvrtfinale Kupa ŽNS

Varteks će četvrtfinalnu utakmicu Kupa ŽNS odigrati na privremenom domaćem terenu na SC Sloboda. Ova će utakmica imati i humanitarnu notu, dio prihoda ove utakmice donirat će za Ivana Kišića koji boluje od cerebralne paralize. Cijena ulaznice je 30 kuna.

01
Listopad
2019

Varteksov napadač Roberto Skoliber najavio derbi protiv Tehničara

Uvod u šesto kolo

Skoliber je nedavno diplomirao na Sveučilištu u Zagrebu, točnije na Fakultetu strojarstva i brodogradnje, a u sezonu je ušao s tri gola.

26
Rujan
2019

Varteks u derbiju kola dočekuje Tehničar iz Cvetkovca

Ususret derbiju

Varteks dočekuje Tehničar iz Cvetkovca koji se nalazi na četvrtom mjestu ljestvice s istim brojem bodova kao i Bumbari, ali nešto lošijom gol razlikom.

24
Rujan
2019

Bumbari pobijedili Viroviticu u gostima i došli do drugog mjesta na ljestvici

Tri boda u petom kolu

Vrlo dobra utakmica Varteksa koji je početkom drugog poluvremena riješio utakmicu i ubilježio nova tri boda u prvenstvu.

21
Rujan
2019

Varteks gostuje u Virovitici kod istoimenog domaćina, trener Orehovec najavio promjene u sastavu

Gostovanje u petom kolu

Klub iz Virovitice ima četiri boda i dočekuje Varteks nakon teškog 7:0 poraza od moćnog Poleta.

19
Rujan
2019

Varteksova dominantna pobjeda protiv Papuka u četvrtom kolu

Uvjerljiva pobjeda na domaćem terenu

Varteks u prvih petnaestak minuta nije mogao probiti jak blok na sredini terena protivnika, ali sve se okrenulo golom u 23. minuti.