• Greška u učitavanju tekuće vijesti.

Novosti

Varteks gostuje kod vodeće Mladosti u Ždralovima

13. kolo

Bumbari idu na noge Mladosti u Ždralove, trenutno vodeće momčadi lige s 29 bodova i samo jednim porazom.

11
Studeni
2019

Najviša pobjeda Varteksa ove sezone, Graničar na 'Slobodi' dobio 9 golova

12. kolo

NK Varteks vs. NK Graničar

Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu, a pritisak i prilike Varteksa nizale su se iz minute u minutu.

09
Studeni
2019

Bumbari dočekuju posljednjeplasirani Graničar

12. kolo

NK Varteks, trener Želimir Orehovec

S ekipom iz Podravine igrali smo u kolovozu, prvoj utakmici sezone i pobijedili 3:1.

06
Studeni
2019

Bod Bumbarima u derbiju kola protiv Radnika

11. kolo

NK Varteks vs. NK Radnik Križevci

Na mokrom terenu na 'Slobodi' Bumbari su u derbiju kola odigrali 2:2 protiv Radnika iz Križevaca.

02
Studeni
2019

Trener Orehovec najavio Radnik, Varteks nakon dva kola ponovno na Slobodi

11. kolo

Najava NK Varteks vs NK Radnik

subotu, 2. studenog, u 14 sati na stadion 'Sloboda' dolazi Radnik iz Križevci, momčad koja ove sezone drži visoko četvrto mjesto.

29
Listopad
2019

Varteks sigurnom pobjedom u Ludbregu do tri boda

Gostovanje u 10. kolu

NK Varteks vs NK Podravina

Bumbari su danas odradili drugo gostovanje zaredom kod desetoplasirane Podravine iz Ludbrega...

26
Listopad
2019

Drugo gostovanje zaredom, Varteks ide u Ludbreg

Deseto kolo

trener Orehovec, NK Varteks vs NK Podravina Ludbreg

Nakon poraza protiv Poleta, Bumbari se kreću iskupiti u Ludbreg, gdje će u subotu, 26. listopada od 15 sati igrati protiv Podravine.

22
Listopad
2019

Varteksov kamp raste iz dana u dan

Napredak projekta

Kamp NK Varteksa

Vjerujemo da će Varteksov nogometni centar u Hrašćici biti jedan od najljepših i najveselijih sportskih objekata u ovom dijelu Hrvatske.

20
Listopad
2019

Varteks bez bodova u derbiju protiv Poleta

Minimalan poraz

Na gostovanju u Svetom Martinu na Muri u derbiju kola bolji je bio NK Polet rezultatom 2:1.

19
Listopad
2019

Romano Nježić pred Polet: 'Mi smo Varteks i idemo po pobjedu'

Povratak nakon ozljede

- Zbog takvih se dvoboja trenira i igra nogomet. Bit će puno publike, s obje strane nalaze se odlični treneri, a mi se idemo nadmetati kroz igru te prezentirati boje naše kluba – rekao je Nježić.

16
Listopad
2019

Derbi protiv Poleta u Svetom Martinu na Muri

Deveto kolo

Utakmica je na rasporedu u subotu, 19. listopada u 15 sati.

15
Listopad
2019

Varteks preko Bjelovara do nove pobjede na domaćem terenu!

NK Varteks - NK Bjelovar 12.10.2019.
Na stadion 'Sloboda' stigao je Bjelovar, Varteks je pred sobom imao tvrdog protivnika, a utakmica je riješena u zadnjih dvadeset minuta pogocima Tihomira Šoštarića i Matije Kuhara.
12
Listopad
2019

Varteks na Slobodi dočekuje NK Bjelovar, traži pobjedu

Osmo kolo

Momčad trenera Želimira Orehovca iza sebe u proteklih desetak dana ima i dvije vrlo teške utakmice, a prošlotjedna pobjeda u Virju protiv Podravca lansirala nas je na treće mjesto ljestvice.

09
Listopad
2019

Pobjeda Varteksa u Virju, s tri boda došli na treće mjesto

Tri boda kod Podravca

NK Varteks - NK Podravac Virje, 2019-10-05

Utakmica u Virju bila je izuzetno dinamična i pogotovo u prvom poluvremena puna preokreta.

05
Listopad
2019

Sedmo kolo Bumbarima donosi gostovanje u Virju kod Podravca

U nove pobjede

Želimir Orehovec, trener NK Varteksa, najava NK Varteks - NK Podravac Virje

Na redu je sedmo kolo prvenstva gdje Bumbari u subotu, 5. listopada gostuju u Virju (Koprivničko-križevačka županija) kod Podravca koji se trenutno nalazi na osmom mjestu tablice.